Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0