Movies
Ratings
22
Fast FiveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0