Movies
Ratings
83 The Great GatsbyRated ★ 4.0 The Great GatsbyRated ★ 4.0
 Mean GirlsRated ★ 3.0 Mean GirlsRated ★ 3.0
 Mamma Mia!Rated ★ 2.0 Mamma Mia!Rated ★ 2.0
 Bruce AlmightyRated ★ 5.0 Bruce AlmightyRated ★ 5.0
 The MaskRated ★ 4.0 The MaskRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
 HelplessRated ★ 4.0 HelplessRated ★ 4.0
 MasterRated ★ 4.0 MasterRated ★ 4.0
 The Princess DiariesRated ★ 4.0 The Princess DiariesRated ★ 4.0
 SilmidoRated ★ 3.0 SilmidoRated ★ 3.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
 BlindRated ★ 4.0 BlindRated ★ 4.0
 The NeighborsRated ★ 5.0 The NeighborsRated ★ 5.0