Movies
Ratings
101
MaleficentRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0