Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0