Movies
Ratings
339
UnbowedRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 4.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5