Titles you rated
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- DamoRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5