Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Between the Two of UsRated ★ 3.0
After YangRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
EddingtonRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5