Titles you rated
Like a VirginRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.0