Movies
Ratings
55
TakenRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.0