Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0