Movies
Ratings
30
Big Hero 6Rated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0