Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
LeonRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0