Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- One WinRated ★ 3.5
- Love ResetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 2.5
UnhingedRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 2.5