Movies
Ratings
381
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Jack FrostRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
RayRated ★ 4.5