Movies
Ratings
109
The SubstanceRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Then Barbara Met AlanRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.0
DogManRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0