Series
Ratings
37
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0