Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0