Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Moonshine and ValentineRated ★ 5.0
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0