Movies
Ratings
136
Baby and MeRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0