Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0