Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5