Movies
Ratings
101
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0