Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Travel NurseRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0