Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0