Movies
Ratings
132
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 5.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 5.0
Spy Kids: All the Time in the WorldRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0