Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0