Series
Ratings
263
SKY CastleRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 1.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 2.5
The TudorsRated ★ 1.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 1.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 4.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0