Series
Ratings
94
SuitsRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Borg MomRated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 1.0
School 2017Rated ★ 0.5
Save MeRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0