Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Mei and the KittenbusRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Someone's GazeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0