Series
Ratings
16
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0