Series
Ratings
76
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0