Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0