Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0