Movies
Ratings
132
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0