Movies
Ratings
103
ThorRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
QuickRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5
HerRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0