Movies
Ratings
240
ConstantineRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0