Movies
Ratings
18
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0