Movies
Ratings
300
Let Me InRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
Gyo: Tokyo Fish AttackRated ★ 3.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
The Evil TwinRated ★ 0.5
The GrudgeRated ★ 1.0
Are You Scared?Rated ★ 1.5
The Last ExorcismRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 0.5
The DescentRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Saw VIRated ★ 2.0
Black SheepRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0- Tears of AfricaRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0