Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5