Movies
Ratings
113
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Color of NightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.5
The Way We WereRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0