Series
Ratings
20
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5