Series
Ratings
15
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0