Movies
Ratings
463
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
Making All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5