Series
Ratings
15
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- EBS 스페셜 프로젝트 - 서양음악기행Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0