Titles you rated
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 2.0
Tokyo OverrideRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Incompetent TakaRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
- Miss Night and DayRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 4.5