Movies
Ratings
62
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0