Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0