Movies
Ratings
12
Me Before YouRated ★ 5.0
In BrugesRated ★ 2.0
UsRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0