Titles you rated
Master of StudyRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
I Believe in LoveRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5- Late BlossomRated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5